Coaching Indywidualny

 

Zapraszam Cię do Twojej Podróży do Wnętrza Siebie.

Jeśli nie wiesz dokąd chcesz dojść, każda droga będzie właściwa.     Aby dojść do celu , trzeba go najpierw zdefiniować.

Wiem, nie zawsze jest to proste. Doświadczyłam tego i cały czas doświadczam. Nie każdy jednak wie, jak , w którą stronę, z kim , z czym, czy to jest dla mnie dobre, czy to jest właściwe i po co w ogóle ma gdzieś dochodzić/zmieniać?  Ja też  na  początku moje drogi zmiany korzystałam z pomocnej dłoni coacha.  Dzisiaj mogę i Ciebie zabrać w taką Podróż do Wnętrza Siebie, abyś mógł się przekonać, że wszystko czego potrzebujesz by było Ci lepiej/inaczej, masz w sobie. Poszukajmy tego razem.

Pracuję z Klientami w obszarach:

Rozwoju osobistego (life coaching)

Przeznaczony jest dla klientów indywidualnych na każdym etapie życia, którzy pragną realizować swoje plany osobiste i zawodowe. Ten rodzaj coachingu oparty jest na założeniu, że każdy człowiek chce realizować własne cele, zgodnie z wyznawanym systemem wartości. Moim zadaniem będzie towarzyszenie Ci w drodze do realizacji Twoich celów. Będziesz miał/a moją uwagę, moje pytania do Ciebie, moją subiektywną informację tylko dla Ciebie, podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami, dam Ci ćwiczenia i zadania domowe :). Tak, tak. Jak to się mówi: " Bez pracy nie ma kołaczy".  Tą pracę nad Twoją zmiany wykonujemy oboje. Ty przede wszystkim. Bez Twojego zaangażowania, otwartości, gotowości, chęci, determinacji, nic nie zrobię. W całym procesie ja jestem odpowiedzialna na fachowe i etyczne poprowadzenie procesu, a Ty za jego wyniki.

ZAINWESTUJ W SIEBIE:

czas:  5-7 sesji (każda do 1h), co 2 tygodnie. Miejsce: Kędzierzyn-Koźle lub Skype

pieniądz: 200,00 zł/1 sesja

Rozwoju menadżerskiego (buisinnes coaching)

Pracujemy na  doskonaleniu wybranych przez klienta kompetencji  menadżerskich, niezbędnych do realizacji  planów zawodowych,a w rezultacie rozwoju kariery zawodowej. Sesje coachingowe ściśle wiążą się z tematami wykonywanej pracy i jej przebiegiem. Z jednej strony służą podnoszeniu kwalifikacji menedżerskich, a z drugiej doskonaleniu wybranych kompetencji w celu zwiększenia osobistej efektywności. Ponieważ sama wiele lat byłam menadżerem w instytucjach finansowych, prowadzę własną firmę, w tym procesie wykorzystuję swoje doświadczenie zawodowe, dzieląc się nim w części mentoringowej procesu.

ZAINWESTUJ W SIEBIE:

czas:  5-7 sesji (każda do 1,5h), co 2 tygodnie. Miejsce: Kędzierzyn-Koźle lub Skype

pieniądz:  250,00 zł/1 sesja

Coaching zawodowy (carierr coaching)

Pracujemy z klientem na odnalezieniu jego potencjału zawodowego czyli tego w czym jest w swojej naturze najlepszy. Wykorzystuję w tym procesie również narzędzia trenerskie  oraz badania pozwalające odkryć naturalne predyspozycje klienta (FRIS Style Myślenia- jestem certyfikowanym trenerem tej metody). Coaching zawodowy umożliwi Ci obiektywną ocenę aktualnej sytuacji zawodowej, wskaże możliwości rozwoju i zagrożeń.  Pomoże  Ci odnaleźć się na tym dynamicznym rynku i znaleźć swoje "zawodowe miejsce na tym świecie".

ZAINWESTUJ W SIEBIE:

czas:  5-7 sesji (każda do 1h), co 2 tygodnie. Miejsce: Kędzierzyn-Koźle lub Skype

pieniądz: 200,00 zł/1 sesja

FRIS Style Myślenia

Klient otrzymuje 30 stronicowy raport, na którym wspólnie pracujemy w obszarze rozwoju zawodowego

pieniądz: 200,00 zł/ jednorazowo

 

 

Jeśli nadal nie wiesz czy ta metoda pracy nad sobą jest dla Ciebie, zapraszam  do 30-minutowego  jej "przetestowania". Poświęcę Ci  pół godziny na wspólną rozmowę o ważnych dla Ciebie sprawach, nad którymi chciałbyś/chciałabyś popracować. Będziesz miał/miała okazję poczuć, o co w tym coachingu  chodzi. Czas i miejsce do ustalenia, za kawę płacisz Ty 🙂

 

 

Odkryj właściwą drogę wewnątrz siebie

 

Czas na zmianę!